Życzenia Bożonarodzeniowe 2021 r.

„To dla nas ten świąteczny czas, ten, który zmienia wokół nasz świat. Pochwyćmy mocno dłonie swe, a serca ogrzeje nam, ta Miłość z Betlejem”. ( T.K. )

Człowieczy los – głód, zimno, radość, cierpienie, ból, smutek, porażka. Jezus staje się człowiekiem, aby w ludzkiej rodzinie, pośród nas, przyjać na siebie i dzielić z nami te same, zwykłe codzienne doświadczenia, przyjąć ogarniającą ludzkość bezbronność. I w taki świat, tak dziwny, pogubiony, wylękniony, niepewny jutra, w obecny czas, przynosi Dobrą Nowinę ubogim.

Każde Boże Narodzenie, to wysłane od Kochającego Boga, zaproszenie do marzeń o lepszym świecie w którym nie będą toczyć się wojny, ustaną śmiercionośne epidemie, a ludzie, tak zwyczajnie, wspólnie usiądą przy stole a każda łza zostanie osuszona. Te Święta mają być dla nas czasem nadziei, czasem spojrzenia na świat oczami Jezusa, Dzieciątka Bożego.

Niech Święta Bożego Narodzenia odrodzą w nas nadzieję i nasze serca, napełnią radością, zasieją więcej miłości w nas i w sercach naszych bliskich.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiego błogosławieństwa na Nowy Rok 2022.

Z modlitwą
ks. Tadeusz

Boże Narodzenie, Odolanów 2021 r.

Liczba odwiedzin: 555601