Życzenia Wielkanocne, Odolanów A.D. 2022

Pan zmartwychwstał!
„Alleluja!”

Jezus umarł i zmartwychwstał. On umarł za nasze grzechy i zmartwychwstał dla naszego usprawiedliwienia. Oddał życie za nasze grzechy, mając świadomość, że umiera z miłości do każdego człowieka. To są najważniejsze prawdy, wypływające z radości Zmartwychwstania.

I wszędzie tam, gdzie przez wieki docierało to nauczanie, o tak wielkiej i niepojętej miłości Boga, powstawały święte małżeństwa i rodziny, kobiety otrzymywały należne im prawa, powstawały szkoły, ustanawiono prawo chroniące dzieci, wprowadzono wiele zmian korzystnych dla ludzi. I dzisiaj On, Pan Zmartwychwatały, wciąż żyje, błogosławi, przemienia świat i odnawia nas, jeśli Mu ufamy i jesteśmy posłuszni Jego nauce.

Niech ufne przeżywanie Misterium Wielkanocnego, przyniesie każdemu z Was, całej rodzinie, Bożą radość w ten niepewny czas i umocnienie łaską nadprzyrodzoną. Niech napełni wszystkich nadzieją, że zjednoczeni z Panem Zmartwychwstałym, zwyciężymy gnębiące nas zło i że w naszych sercach i w całym świecie, zagości upragniony pokój i miłość.

Z pamięcią w modlitwie
ks. Tadeusz

Odolanów, Wielkanoc A.D. 2022

Liczba odwiedzin: 600702